Nauja paslauga "Virtualus biuras"

UAB Finansų grupė, pradeda teikti Alytaus mieste Virtualaus biuro paslaugas.

Virtualus biuras – tai paslauga smulkiojo verslo įmonėms, kurios paskirtis yra sukurti jų klientams ir partneriams realaus biuro įspūdį bei atlikti visas realaus biuro funkcijas.

Virtualaus biuro paslaugos Jūsų įmonei:

•    Juridinis įmonės registracijos adresas Vilniuje ir Kaune – suteikiamas neribotam laikotarpiui už vienkartinį mokestį
•    Pašto dėžutė Vilniuje (priimame ir registruotus laiškus)
•    Virtualaus vadybininko paslaugos
•    Virtualios administratorės-sekretorės paslaugos: 
      o    korespondencijos priėmimas
      o    informavimas apie gautas siuntas
      o    korespondencijos persiuntimas Jums registruotu laišku (už papildomą mokestį) arba skenavimas ir persiuntimas el. paštu
      o    informacija apie korespondenciją teikiama lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis

Leidimą, dėl registracijos adreso suteikiame elektroniniu būdu. Užsisakę virtualaus biuro paslaugą, Jūs gaunate ne tik profesionaliai atliekamus administracinius darbus, bet ir patikimą partnerį, dirbantį su Jumis vienoje komandoje.

Kam skirta paslauga „Virtualus biuras“:

Jeigu bent vienas iš žemiau išdėstytų punktų apibūdina Jūsų įmonę – ši paslauga skirta kaip tik Jums!
•    Mažoms įmonėms, norinčioms sutaupyti – virtualaus biuro paslauga kainuoja keliskart mažiau nei realaus biuro išlaikymas.
•    Naujoms įmonėms, tik pradedančioms savo veiklą – pirminiame įmonių veiklos etape realus biuras gali būti joms nereikalingas – taigi kam švaistyti pinigus?
•    Be to, pradedant veiklą dar nėra aišku, kiek darbuotojų ir kitų išteklių reikės realiam biurui konkrečios įmonės atveju. Tai galima bus nustatyti tik po tam tikro sėkmingo įmonės veiklos laikotarpio, kuriuo ir siūloma pasinaudoti virtualaus biuro paslauga.
•    Mažoms įmonėms, kurių steigėjai gyvena užsienyje – kai norima suteikti klientams ir partneriams įspūdį, kad įmonė įsikūrusi ir veikia Lietuvoje.

Jei domina virtualus biuras – susisiekite su mumis:
telefonu:  +370 690 88 000
arba el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.